Podstawa słupa kotwa przykręcana do betonu typ U z odsadzeniem - PSOZ | 70 mm | Srebrny
4.01 opinia




1/4
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 20/1044 |
| Symbol | PSOZ 70 |
| Model | PSOZ |
| Grubość materiału - gniazdo | 4 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 70 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 150 mm |
| Długość [mm] | 71 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 60 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø11; 3 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 4941070 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |