Łącznik belki okrągłej fi 80-100 - LBO 3 | 58x200 mm | Złoty

1/1
| Otwory podłużne [mm] | 2 x ø10,5/38 |
| Model | LBO |
| Symbol | LBO 3 |
| Długość [mm] | 58 mm |
| Kolor | Złoty |
| Szerokość [mm] | 200 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 1 x ø5; 2 x ø10,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4929 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |