Łącznik belki okrągłej fi 80-100 - LBO 1 | 68x203 mm | Srebrny

1/1
| Model | LBO |
| Symbol | LBO 1 |
| Średnica | ø80-100 |
| Długość [mm] | 68 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 203 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 1 x ø5; 4 x ø10,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 49272 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |