Łącznik belki dwuetowej typu Z - LZ 0 | 21x70x55 mm | 2,5 mm


1/2
| CE | ETA 22/0631 |
| Model | LZ |
| Symbol | LZ 0 |
| Długość gwintu | 10 mm |
| Długość [mm] | 21 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 55 mm |
| Wysokość [mm] | 70 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 9 x ø5; 1 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 4619 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |